Meie lugu

Teemu Lilleäri on tänaseks Viljandis tegutsenud juba üle 20 aasta. Oleme pidevalt laiendanud oma toodete ja teenuste valikut, et olla meele järgi ka kõige nõudlikumale kliendile. Seda kõike Teie, kallite klientide, rahuloluks. 

Teemu Lilled floristid

Meie lillepood asub Viljandi südames - hea ligipääsuga nii jalgsi, autoga kui ka ühistranspordiga. Ja kui endal ei ole aega või võimalust lilli viia, siis aitame - lillekuller Viljandis ja Viljandimaal. 

Meie floristid on suurte kogemustega realiseerimaks Teie viimsegi südamesoovi. Kätt südamele pannes võime kinnitada, et lõpptulemuses me järeleandmisi ei tee.

Väike nimekiri meie poolt pakutavatest toodetest ja teenustest: lõikelilled, lillekimbud ja -seaded, potililled, pruudikimbud, pulmaautode kaunistused, lillekompositsioonid, erinevad leinatööd, kaardid/käsitöö kaardid, kingituste pakkimine, lillekuller. Lisaks saate meie juurest soetada Ave Nahkuri pilte ja pildikesi.

Teemu Lilleäri pere

Meie floristidest töömesilased annavad endast parima, et Teid selle kõigega teenindada. Tulge meile külla ja külastage meie sotsiaalmeedia kanaleid, et olla kursis värskemate uudistega ja näha kuidas unistused täituvad.

Teemu Lilleäri pere


Jälgi meie tegemisi 

Jälgige meie sotsiaalmeedia kanaleid, et olla kursis teadaannete ja uuendustega.