Lõikelilled

Lilled Viljandis

Lai valik lõikelilli poes kohe saadaval. Kui ei leia oma soovidele vastavat - küsi julgelt, võimalusel tellime.

Lillekimbud

Lai valik lillekimpe kohapeal valmis tehtud. Kui ei leia oma soovidele vastavat - küsi julgelt, teeme täpselt sellise -kimbu või lilleseade nagu soovite.

Lillekuller

Kui ise ei saa lilli kohale toimetada - võta julgelt meiega ühendust. Pakume lillekulleri teenust Viljandis ja Viljandimaal. Kullerteenuse miinimumtasu on 8€ (samuti Viljandi piires). Linnast välja viivate distantside puhul on lillekulleri teenuse hind 0.50€/km.

Lillede saatmine Viljandis ja Viljandimaal

Potililled

Lai valik potililli kohapeal olemas ning täiendame ning hoiame oma valikut päevakohasena. Kui ei leia enda soovidele vastavat - küsi julgelt, võimalusel tellime.

Pulmakimbud ja -seaded

Pulmakimbud Viljandis

Omame aastate pikkuseid kogemusi kõiges, mis seob pulmi ja lilli. Olgu Teil vaja pruutkimpu, autokaunistust või pulmaseadeid - saame Teie unistused reaalsuseks muuta. Personaalne lähenemine igale pruutpaari soovile.

Lillekompositsioonid

Personaalne lähenemine üritustel ruumide dekoreerimisel lilledega. Kõik vajaminevad lilledekoratsioonid ja lilleseaded saad meilt!

Leinatööd

Eritellimusel matusekimbud ja -seaded. Meie kogemustega floristid teevad kõik, et kadunukene saaks väärikalt lillesäras ära saadetud.

Kaardid/käsitöö kaardid

Üldiselt ei leidu sündmust, mille tähistamiseks Meie lillepoest kaarti ei leiaks. Lai valik kaarte erinevate sündmuste tähistamiseks. Käsitööna valmistatud kaardid ja rahakaardid.

Sünnipäevakaardid Viljandis

Kingituste pakkimine

Pakume kinkide pakendamise teenust. Lai valik erinevaid kinkepabereid, kinkepaelu ning kinkekotte.